Υποδέχθηκε, στις 26 Ιανουαρίου, η Επικεφαλής της Αντιπροσωπείας της Σερβικής Δημοκρατίας στην Ελλάδα, Γέλενα Γιοβάνοβιτς, τη Βουλευτή Ά Θεσσαλονίκης της Νέας Δημοκρατίας, Άννα Ευθυμίου. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε σε θερμό κλίμα στην οποία συζητήθηκε η άρρηκτη σχέση μεταξύ των δύο λαών, όπως επίσης και θέματα σε τοπικό και διεθνές επίπεδο.
Άννα Ευθυμίου – Εθιμοτυπική επίσκεψη της Βουλευτή Ά Θεσσαλονίκης στην Αντιπροσωπεία της Σερβικής Δημοκρατίας στην Ελλάδα
![Άννα Ευθυμίου – Εθιμοτυπική επίσκεψη της Βουλευτή Ά Θεσσαλονίκης στην Αντιπροσωπεία της Σερβικής Δημοκρατίας στην Ελλάδα](https://srpskaingreece.com/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210126_141545-scaled-e1614166350137-1280x640.jpg)